Zjazd Absolwentów

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina…”

UWAGA!!!

Z wielką przyjemnością informujemy, że zmieniliśmy rocznik Absolwentów mogących uczestniczyć w Balu Absolwentów. Serdecznie zapraszamy Absolwentów urodzonych do roku 2000

Sala Pałacu we Wróblewie jest duża, a impreza zapowiada się fantastycznie.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce "Zjazd Absolwentów" oraz w grupie na Facebooku "Zjazd Absolwentów SP w Słowiku IV 2024".

Karta zgłoszenia i regulamin dostępne są również w sekretariacie szkoły. Można zapisać się również online wypełniając formularz na dole strony.

Zapisy nadal trwają!!!

Karta Zgłoszenia na Bal Absolwentów online:

Mamy nadzieję, że właśnie takim miejscem jest nasza szkoła, a dokładnie ludzie, z którymi spędziliście 8 lat życia. Pragniemy, aby ożyły wspomnienia. W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Zjeździe i Balu Absolwentów, który odbędzie się 27 kwietnia 2024 r. Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w zamieszczonym poniżej regulaminie.

1. Uczestnikiem Zjazdu może być Absolwent, który urodził się w latach 1923 - 1985, zarejestrował się i uiścił opłatę za uczestnictwo w Zjeździe.
  2. Każdy uczestnik Zjazdu musi wypełnić kartę zgłoszeniową i wnieść stosowną opłatę.
  3. Opłaty za uczestnictwo należy dokonać do dnia 15.02.2024 r.
  4. Kartę zgłoszeniową należy dostarczyć
    - osobiście,
    - e-mailem na adres: zjazdabsolwentow@szkolawslowiku.pl
    - pocztą tradycyjną - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Słowiku ul. Gdańska 42, 95-100 Zgierz,
    - online - wypełnić kartę zgłoszeniową znajdującą się poniżej.
  1. Numer konta do wpłaty umieszczono na karcie zgłoszeniowej.
  2. Wzór karty zgłoszeniowej dostępny jest:
  1. Opłaty za Zjazd Absolwentów obejmują:
    - część oficjalną- 50 zł (cena zawiera: gadżety pamiątkowe, kawa, herbata, ciasto, woda, ciepły żurek w przerwie)
    - część nieoficjalną zwaną Balem Absolwentów250zł ( cena zawiera: dwa gorące posiłki, zimne przekąski, słodki stół, tort, lampkę szampana, oprawę muzyczną, fotobudkę, fotografa)
    - pakiet: część oficjalną i Bal Absolwentów – 300 zł
  2. Część oficjalna odbywać się będzie na terenie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Słowiku ul. Gdańska 42, 95-100 Zgierz; w godzinach 1100- 1600.
  3. Część nieoficjalna odbywać się będzie w Pałacu we Wróblewie (Wróblew 5a, gmina Ozorków) w godzinach 2000 – 400.

Link do grupy na Fecebooku: https://www.facebook.com/groups/1572741200140846

Pozostałe, niezbędne informacje zawarte są w zamieszczonym REGULAMIN ZJAZDU ABSOLWENTÓW lub na dole strony w „Plikach do pobrania”.

KLAUZULA RODO DO REGULAMINU ZJAZDU ABSOLWENTÓW